Polska
kontakt@zgloszenia24.pl

Automatyzacja rezerwacji miejsc i płatności – mała rewolucja w prowadzeniu szkoły językowej

Automatyzacja rezerwacji miejsc i płatności – mała rewolucja w prowadzeniu szkoły językowej

00133 1191239213

Zarządzanie szkołą językową może być wyzwaniem, szczególnie jeśli chodzi o zapisy uczestników oraz płatności. Dobra organizacja zapisów i płatności jest kluczowa dla sukcesu szkoły. Jednym z rozwiązań, które może pomóc w uporządkowaniu tych kwestii jest wykorzystanie systemu rezerwacji miejsc w grupach oraz podziału płatności na transze. Jak wskazuje historia szkoły językowej EV Szkolenia, zastosowanie tych rozwiązań może znacznie ułatwić zarządzanie szkołą i zwiększyć satysfakcję uczestników.

EV Szkolenia to pierwsza w Polsce szkoła językowa dla nauczycieli, która od połowy września 2021 roku współpracuje ze stroną zgloszenia24.pl. Właścicielka szkoły, Katarzyna Warszyńska, miała wiele „marzeń”, które chciała zrealizować w swojej szkole językowej. Jednym z nich było ułatwienie płatności uczestników kursów oraz zapewnienie dogodnych dla nich opcji płatności.

Dzięki stronom zgloszenia24.pl, uczestnicy szkoleń mogą wygodnie wybrać odpowiednią opcję płatności, a każdego miesiąca otrzymują przypomnienie o zapłacie za kurs. Co ważne, uczestnik może szybko i wygodnie zapłacić ratę online, co pozwala właścicielce szkoły na późniejsze przelanie zebranych środków na swoje konto. Ten system pozwala na automatyzację płatności oraz redukcję czasu i pracy związanych z kontrolą, czy dany uczestnik opłacił swoje kursy. Dzięki temu, właścicielka szkoły może zająć się innymi aspektami prowadzenia szkoły językowej.

Kolejnym ważnym elementem jest rezerwacja miejsc w grupach. Uczestnicy szkoleń mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy, w którym podają swoje dane, wybierają dogodną opcję płatności oraz wybierają miejsce w interesującej ich grupie. Dzięki temu, właścicielka szkoły ma pełną kontrolę nad zapisami do poszczególnych grup, wie, które mają wolne miejsca, a które są już pełne. Dzięki temu, można łatwo przenosić uczestników między grupami, tworzyć nowe grupy, a nawet zmieniać opcje płatności zapisanych uczestników. Jest to bardzo ważne, gdyż pozwala na maksymalną elastyczność i kontrolę nad organizacją szkoleń.

Warto podkreślić, że system rezerwacji miejsc w grupach oraz podziału płatności na transze to nie tylko rozwiązanie dla szkół językowych, ale dla wielu innych placówek edukacyjnych, które prowadzą kursy i szkolenia. To świetne narzędzie, które ułatwia zarządzanie grupami oraz płatnościami uczestników, a także wpływa na zwiększenie zadowolenia i lojalności uczestników.

Podsumowując, zastosowanie systemu rezerwacji miejsc w grupach oraz podziału płatności na transze to rozwiązanie, które znacznie ułatwia zarządzanie szkołą językową, a także wpływa na zwiększenie zadowolenia uczestników kursów. Właściciele szkół językowych powinni zdecydowanie zastanowić się nad tym rozwiązaniem, aby zoptymalizować procesy prowadzenia szkoły i zwiększyć jej efektywność.