Polska
kontakt@zgloszenia24.pl

Który pakiet powinienem wybrać? Porównanie opcji dla różnych potrzeb biznesowych

Który pakiet powinienem wybrać? Porównanie opcji dla różnych potrzeb biznesowych

Wybór odpowiedniego pakietu usług może wpłynąć na sukces Twojego biznesu w Internecie. Przedstawiamy porównanie trzech pakietów, aby pomóc Ci wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Pakiet darmowy – idealny do testowania i dla niewielkich potrzeb

Pakiet darmowy oferuje możliwość przetestowania naszego systemu zgłoszeń online bez ponoszenia kosztów. Jest to świetna opcja dla tych, którzy nie potrzebują obsługi płatności i chcą się przekonać, jak nasza aplikacja może wspomóc ich działalność.

Pakiet podstawowy (250 zł) – dla mniejszych przedsiębiorstw z prostym procesem sprzedaży

Jeśli prowadzisz małe przedsiębiorstwo, które generuje obrót poniżej pół miliona rocznie, Pakiet podstawowy za 250 zł może być dla Ciebie odpowiedni. Został stworzony z myślą o firmach, które rozpoczynają swoją przygodę z e-commerce i mają prosty proces sprzedaży. Dzięki temu pakietowi zyskasz dostęp do podstawowych funkcji, które ułatwią prowadzenie działalności w Internecie. Pakiet ten oferuje standardowe wsparcie klienta – wyłącznie w sprawach technicznych. Jeśli potrzebujesz większego zakresu współpracy z naszymi specjalistami, pakiet PRO jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Pakiet PRO (500 zł) z wsparciem naszych specjalistów – dla większych firm z bardziej skomplikowanymi procesami sprzedaży

Pakiet PRO za 500 zł dedykowany jest dla większych firm, które potrzebują bardziej zaawansowanych narzędzi oraz współpracy na różnych płaszczyznach. Jeśli Twój obrót przekracza pół miliona rocznie lub proces sprzedaży jest skomplikowany, warto zainwestować w ten pakiet. Zapewni on dostęp do dodatkowych funkcji i usług, które pomogą Ci osiągnąć lepsze wyniki sprzedażowe. Otrzymasz też nasze bezpośrednie wsparcie podczas wdrożenia i korzystania z naszych usług tak aby zmaksymalizować Twój potencjał sprzedażowy. Tylko w tym pakiecie gwarantujemy błyskawiczne wsparcie i odpowiedź na wszystkie twoje pytania. Również w weekendy!

Dodatkowo w tym pakiecie otrzymasz wsparcie dotyczące SEO / Analityki. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu

Podsumowanie

Wybór odpowiedniego pakietu zależy od wielkości Twojego biznesu, potrzeb i oczekiwań. Pakiet darmowy jest świetny do testowania naszego systemu, podczas gdy Pakiet podstawowy i PRO skierowane są do firm o różnych rozmiarach i złożoności procesów sprzedaży. Przemyśl swoje potrzeby i wybierz pakiet, który najlepiej je zaspokoi, aby maksymalnie wykorzystać możliwości e-commerce.